Viscoli - Kesintisiz Uyku  
Viscoli Air Yatak 160x200 cm
Viscoli Air Yatak 160x200 cm Viscoli Air Yatak 160x200 cm Viscoli Air Yatak 160x200 cm

Viscoli Air Yatak 160x200 cm

Renk: Beyaz
Ölçüler:
DETAY:

Sağlıklı ve konforlu uykuda 3D teknolojisi. Cairfull 3D kumaşta yer alan dikey pozisyondaki esnek lifler yüzeyde meydana gelen basıncı daha geniş bir alana yayar. Viscoli elastic yatağın basınç azaltıcı etkisi ile birleşen bu özellik size adeta yerçekimsiz ortamda yatma hissini verir.Kumaşta alt ve üst yüzeyi birbirine bağlayan esnek liflerin diğer bir özelliği ise, eşsiz bir hava sirkülasyonu sağlamasıdır. Yatağınızın içi hava dolu olacağı için, ısı ve nem en iyi şekilde kontrol ve transfer edilir. Böylece eşsiz hava sirkülasyonu ve nem transfer özellikleri sayesinde terlemeden rahatça uyuyabilirsiniz. Hava sirkülasyonu ve nem transfer özelliğinin bir diğer sonucu ise, mikroorganizmaların üremesini neredeyse imkansız hale getirmesidir. 
 
2009 Interzum Award ödülüne sahip olan Cairfull kumaşta yer alan 3D katman, kumaşın alt ve üst yüzeyini birbirine bağlayan dikey pozisyondaki esnek liflerden oluşmaktadır. 
 
Avrupa Uyku Araştırma Enstitüsünün (ESRI) Brüksel?deki Leuven Üniversitesi ile ortaklaşa yaptığı çalışmada, Visco Elastic yataklarda Cairfull kumaş kullanıldığında, aynı yatakta kullanılan diğer kumaşlara göre gözle görülür bir konfor artışı (ortalama %14) olduğu onaylanmıştır. Cairfull 3d kumaş, visco elastic yataklarda kullanıldığında serinletici etkiye sahiptir.

Not: Stoklarımız sınırlı sayıdadır. Stoklarımızda bulunan ürünler 1 ile 3 iş günü içinde teslim edilecektir. Stokda bulunmayan ürünlerimiz 4 ile 8 iş günü içinde teslim edilecektir.

Uyarı: Ürünlerimizin kılıfları yıkanabilir,ama içindeki viscoelastic malzemeyi kesinlikle su ile temas ettirmeyiniz.

© 2019 Viscoli - Kesintisiz Uyku