Viscoli - Kesintisiz Uyku  
Viscoli Aqua Jel Yatak 80x200 cm
Viscoli Aqua Jel Yatak 80x200 cm Viscoli Aqua Jel Yatak 80x200 cm Viscoli Aqua Jel Yatak 80x200 cm

Viscoli Aqua Jel Yatak 80x200 cm

Renk: Açık Bej
Ölçüler:
DETAY:

Uykunuz yeni kliması.
 
Yataklarımızın imalatı esnasında kalça, sırt ve omuz kısımlarına gelen bölümlerde, yüksek konfor sağlamak amacı ile jel kullanılmıştır. Kullanılan jel üzerindeki ağırlığı destekleyerek uyku esnasında extra konfor yaratır. Vücudumuzun kalça, sırt ve omuz bölgeleri yatılan yatağı çökmeye zorlar. Buna karşılık yatakta bu bölgelere karşı basınç uygulayarak, eski formuna kavuşmayı ister. Fakat jel yataklarda, jellerden oluşan bölümler ağırlığın etkisi ile aşağıya iner ve eski halini almak için vücuda basınç uygulamaz. Böylece jel yataklarda bu basınç sıfırlanmış olur ve vücudun temas ettiği yüzeyde konfor artmış olur.
 
Visco+Jel yataklarda kullanılan jel kısmın sertlik değeri, moleküler yapısı sayesinde ısı farkından dolayı değişmez. Her zaman soğukluğunu korur. Bu nedenle uyku esnasında terleme sorunu olanlar için idealdir. Ayrıca bu ürünümüzün üzerinde kullanılan Coolmax kılıf, uyku esnasında terleme sorunu yaşayanların kendilerini extra kuru ve serin hissetmelerine yardımcı olacaktır. Visco+jel yataklarda kullanılan jel bölüm 950 dansitedir (-/+ %10 değerlere sahiptir).
 
VİSKO  AQUA JEL yataklarımız vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır. Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalmasına, uyku esnasındaki istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Not: Stoklarımız sınırlı sayıdadır. Stoklarımızda bulunan ürünler 1 ile 3 iş günü içinde teslim edilecektir. Stokda bulunmayan ürünlerimiz 4 ile 8 iş günü içinde teslim edilecektir.

Uyarı: Ürünlerimizin kılıfları yıkanabilir,ama içindeki viscoelastic malzemeyi kesinlikle su ile temas ettirmeyiniz.

© 2019 Viscoli - Kesintisiz Uyku